Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carlo

Është emri yt Carlo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Carl, Charly, Carroll, Cirilo, Carlyle, Carel, Carolo, Cirilio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerelia, Caril, Cirilla, Coralia, Coral, Carlee, Carol, Carley
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 122745 Carlo's në Facebook. Pozicioni #796
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore italian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga CarloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carlo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carlo? Voto për emrin tënd