Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Charlie

Është emri yt Charlie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Charles
Variante:Charly
Djem me tinguj të ngjashëm:Carl, Charly, Carlo, Carroll, Cirilo, Carlyle, Carel, Carolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerelia, Caril, Cirilla, Coralia, Coral, Carlee, Carol, Carley
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 469220 Charlie's në Facebook. Pozicioni #226
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1958
Komente nga CharliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Charlie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Charlie? Voto për emrin tënd