Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carlotta

Është emri yt Carlotta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charles
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlito, Charlot, Cherlot
Vajza me tinguj të ngjashëm:Charlotte, Carlita, Carlota, Carletta, Charlet, Charulata, Charlotta, Carilde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7355 Carlotta's në Facebook. Pozicioni #7511
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga CarlottaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carlotta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carlotta? Voto për emrin tënd