Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Charlotte

Është emri yt Charlotte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charles
Variante:Lot, Lotje, Lotta, Lotte, Sharla
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlito, Charlot, Cherlot
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carlotta, Carlita, Carlota, Carletta, Charlet, Charulata, Charlotta, Carilde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 633 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 332 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 331 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 328 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 578 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 574 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 340015 Charlotte's në Facebook. Pozicioni #330
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore çek emrat vajzë - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga CharlottePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Charlotte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Charlotte? Voto për emrin tënd