Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lotte

Është emri yt Lotte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charlotte
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie
Vlerësimi:
4/5
yje 378 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 164 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 163 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 162 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 336 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 335 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4840 Lotte's në Facebook. Pozicioni #10471
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 holandez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga LottePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lotte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lotte? Voto për emrin tënd