Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Carles

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Carles.
Është emri yt Carles? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Charles, Corliss, Carlis, Charlsy, Charlsey, Carless, Carlose, Cyrillus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carlissa, Charlysse, Carleigh, Carlisa, Charulekha, Carliss, Charlese, Charlice
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1510 Carles's në Facebook. Pozicioni #25304
Kategoritë:Emrat Katalonje - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga CarlesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carles? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carles? Voto për emrin tënd