Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carleigh

Është emri yt Carleigh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Charles, Corliss, Carlis, Charlsy, Carless, Charlsey, Carlose, Carles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carlissa, Charlysse, Carlisa, Charulekha, Carliss, Charlese, Charlice, Charlsie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3440 Carleigh's në Facebook. Pozicioni #13699
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CarleighPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carleigh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carleigh? Voto për emrin tënd