Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cheryl

Është emri yt Cheryl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charles
Variante:Cherylle, Sherrill, Sheryl
Djem me tinguj të ngjashëm:Carl, Charly, Carlo, Carroll, Cirilo, Carlyle, Carel, Carolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerelia, Caril, Cirilla, Coralia, Coral, Carlee, Carol, Carley
Vlerësimi:
4.5/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 620970 Cheryl's në Facebook. Pozicioni #163
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1958 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga CherylPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cheryl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cheryl? Voto për emrin tënd