Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sheryl

Është emri yt Sheryl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cheryl
Djem me tinguj të ngjashëm:Sahrul, Syahril, Serle, Surel, Searle, Sorrell, Sarel, Syazril
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shirley, Sarila, Sherrill, Sirli, Sarla, Siriol, Sahrool, Shierly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 157 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 132 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 132 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 141915 Sheryl's në Facebook. Pozicioni #698
Kategoritë:Popullore italian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga SherylPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sheryl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sheryl? Voto për emrin tënd