Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sarel

Është emri yt Sarel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Sahrul, Syahril, Serle, Surel, Searle, Sorrell, Syazril, Sroel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shirley, Sarila, Sheryl, Sherrill, Sirli, Sarla, Siriol, Sahrool
Vlerësimi:
5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2625 Sarel's në Facebook. Pozicioni #16801
Kategoritë:Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga SarelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sarel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sarel? Voto për emrin tënd