Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sirli

Është emri yt Sirli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sahrul, Syahril, Serle, Surel, Searle, Sorrell, Sarel, Syazril
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shirley, Sarila, Sheryl, Sherrill, Sarla, Siriol, Sahrool, Shierly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390 Sirli's në Facebook. Pozicioni #67248
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga SirliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sirli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sirli? Voto për emrin tënd