Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabi

Është emri yt Fabi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabio, Fábio, Feie, Feo, Fai, Fup, Fife, Fabe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fe, Fabia, Fay, Fei, Fia, Fiep, Faye, Fu
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Eduard
Emrat e motrave:Fjona
Facebook:

+/- 3720 Fabi's në Facebook. Pozicioni #12913
Kategoritë:Emrat rusë
Komente nga FabiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabi? Voto për emrin tënd