Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edvard

Është emri yt Edvard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eduard
Djem me tinguj të ngjashëm:Eadburt, Edbert, Eadbeorht, Eadbhard, Eadbard, Eadbert, Edberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eadburt, Edbert, Eadbeorht, Eadbhard, Eadbard, Eadbert, Edberto
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1910 Edvard's në Facebook. Pozicioni #21265
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga EdvardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edvard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edvard? Voto për emrin tënd