Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raimonda

Është emri yt Raimonda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Renato, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimond, Raimund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raymonde, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente, Rinat
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Monda, Raimonda
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam
Emrat e motrave:Nuk Kam
Facebook:

+/- 1130 Raimonda's në Facebook. Pozicioni #31273
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga RaimondaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raimonda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raimonda? Voto për emrin tënd