Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raimond

Është emri yt Raimond? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Raimund
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Renato, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimund, Rand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raimonda, Raymonde, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 870 Raimond's në Facebook. Pozicioni #37729
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga RaimondPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raimond? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raimond? Voto për emrin tënd