Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rinda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rinda.
Është emri yt Rinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Këshilla, këshilla e
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rein
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Renato, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimond, Raimund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raimonda, Raymonde, Rindi, Ronda, Randi, Rente, Rinat
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3550 Rinda's në Facebook. Pozicioni #13350
Kategoritë:Emra norvegjeze - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga RindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rinda? Voto për emrin tënd