Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raymonde

Është emri yt Raymonde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Raymond
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Renato, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimond, Raimund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raimonda, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente, Rinat
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2050 Raymonde's në Facebook. Pozicioni #20139
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga RaymondePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raymonde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raymonde? Voto për emrin tënd