Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diandra

Është emri yt Diandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dmitri, Demetrio, Dimitri, Diandre, Dandre, Deandre, Damodar, Dimitry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dimitra, Demetria, Dimitria, Deandra, Dondra, Dandra, Diondra, Dondrea
Vlerësimi:
5/5
yje 179 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 115 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 151 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 152 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7175 Diandra's në Facebook. Pozicioni #7667
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga DiandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diandra? Voto për emrin tënd