Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diandre

Është emri yt Diandre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dmitri, Demetrio, Dimitri, Dandre, Deandre, Dimitry, Damodar, Demetri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dimitra, Diandra, Demetria, Dimitria, Deandra, Dondra, Dandra, Diondra
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 570 Diandre's në Facebook. Pozicioni #51378
Kategoritë:
Komente nga DiandrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diandre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diandre? Voto për emrin tënd