Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dandre

Është emri yt Dandre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dmitri, Demetrio, Dimitri, Diandre, Deandre, Damodar, Dimitry, Demetri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dimitra, Diandra, Demetria, Dimitria, Deandra, Dondra, Dandra, Diondra
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5480 Dandre's në Facebook. Pozicioni #9519
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga DandrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dandre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dandre? Voto për emrin tënd