Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Damodar

Është emri yt Damodar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:dama udara
Djem me tinguj të ngjashëm:Dmitri, Demetrio, Dimitri, Diandre, Dandre, Deandre, Dimitry, Demetri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dimitra, Diandra, Demetria, Dimitria, Deandra, Dondra, Dandra, Diondra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3165 Damodar's në Facebook. Pozicioni #14595
Kategoritë:Emrat Oudindische - Popullore te emrat boy - Popullore arab emrat boy




Komente nga Damodar



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Damodar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Damodar? Voto për emrin tënd