Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arminda

Është emri yt Arminda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Armend, Arend, Armond, Armando, Armande, Arnt, Arnd, Arnout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armada, Armanda, Arinda, Armida, Arminta, Arnette, Arenda, Arundhati
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2530 Arminda's në Facebook. Pozicioni #17260
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ArmindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arminda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arminda? Voto për emrin tënd