Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arenda

Është emri yt Arenda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Arnout
Djem me tinguj të ngjashëm:Armend, Arend, Armond, Armando, Armande, Arnt, Arnd, Arnout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armada, Armanda, Arinda, Armida, Arminta, Arminda, Arnette, Arundhati
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285 Arenda's në Facebook. Pozicioni #85020
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga ArendaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arenda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arenda? Voto për emrin tënd