Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armanda

Është emri yt Armanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Armand
Djem me tinguj të ngjashëm:Armend, Arend, Armond, Armando, Armande, Arnt, Arnd, Arnout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armada, Arinda, Armida, Arminta, Arminda, Arnette, Arenda, Arundhati
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Armela, Andia, Ersilda, Inara, Juana Merkaj, Behije
Facebook:

+/- 2055 Armanda's në Facebook. Pozicioni #20124
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Armanda


Armanda ( 17 vjeç) 2017-11-04
Me pelqen
Armanda ( 11 vjeç) 2017-11-20
me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armanda? Voto për emrin tënd