Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andia

Është emri yt Andia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Armanda
Facebook:

+/- 880 Andia's në Facebook. Pozicioni #37539
Kategoritë:Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Andia


Andia ( 14 vjeç) 2017-11-20
Eshte nje emer i mrekullueshem dhe shume i bukur.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andia? Voto për emrin tënd