Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paulin

Është emri yt Paulin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paulinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Philon, Pellam, Palaemon, Paulino, Phelan, Pellean, Pilan, Plam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pavlina, Paolina, Paulene, Palma, Pauline, Pauleen, Pollyanna, Pleun
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elona
Facebook:

+/- 1830 Paulin's në Facebook. Pozicioni #21942
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PaulinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paulin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paulin? Voto për emrin tënd