Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paloma

Është emri yt Paloma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paulin, Philon, Pellam, Palaemon, Paulino, Phelan, Pellean, Pilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pavlina, Paolina, Paulene, Palma, Pauline, Pauleen, Pollyanna, Pleun
Vlerësimi:
4.5/5
yje 125 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 106 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 114 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 115 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Emra
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13930 Paloma's në Facebook. Pozicioni #4539
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga PalomaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paloma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paloma? Voto për emrin tënd