Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almerina

Është emri yt Almerina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Almiran, Al Imran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aliimran, Almira Rahma, Alime Irem, Ayelen Hirom
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Andi, Armend
Emrat e motrave:Nuk Kam, Artjola
Facebook:

+/- 25 Almerina's në Facebook. Pozicioni #540776
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Almerina


Almerina 2017-08-19
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almerina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almerina? Voto për emrin tënd