Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arxhend

Është emri yt Arxhend? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arrogant, Arjumand, Archenhaud, Arjando, Arga Winata, Ari Kiswanto, Aris Muda, Ari Sandi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Argjend, Argjent, Argante, Argentia, Argenta, Arriesjandie, Arisandi, Aura Queen Neta
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Altina
Facebook:

+/- 35 Arxhend's në Facebook. Pozicioni #409241
Kategoritë:
Komente nga ArxhendPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arxhend? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arxhend? Voto për emrin tënd