Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Argjent

Është emri yt Argjent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arrogant, Arxhend, Arjumand, Archenhaud, Arjando, Arga Winata, Ari Kiswanto, Aris Muda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Argjend, Argante, Argentia, Argenta, Arriesjandie, Arisandi, Aura Queen Neta, Argjenda
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Leart
Emrat e motrave:Mejser, Anita, Egzona, Leonita
Facebook:

+/- 410 Argjent's në Facebook. Pozicioni #65285
Kategoritë:
Komente nga ArgjentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Argjent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Argjent? Voto për emrin tënd