Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Argenta

Është emri yt Argenta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arrogant, Arxhend, Arjumand, Archenhaud, Arjando, Arga Winata, Ari Kiswanto, Aris Muda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Argjend, Argjent, Argante, Argentia, Arriesjandie, Arisandi, Aura Queen Neta, Argjenda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Argenta's në Facebook. Pozicioni #253836
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ArgentaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Argenta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Argenta? Voto për emrin tënd