Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delisa

Është emri yt Delisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dallas, Dilkush, Daedalus, Duilius, Dillus, Dalys, Dillis, Dolius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diellza, Deliza, Deliz, Dallis, Delicia, Dalis, Dulcy, Dulce
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elisa, Dea
Facebook:

+/- 4735 Delisa's në Facebook. Pozicioni #10646
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DelisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delisa? Voto për emrin tënd