Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dalys

Është emri yt Dalys? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dallas, Dilkush, Daedalus, Duilius, Dillus, Dillis, Dolius, Delsy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diellza, Deliza, Deliz, Delisa, Dallis, Delicia, Dalis, Dulcy
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 555 Dalys's në Facebook. Pozicioni #52417
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DalysPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dalys? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dalys? Voto për emrin tënd