Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deliz

Është emri yt Deliz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dallas, Dilkush, Daedalus, Duilius, Dillus, Dalys, Dillis, Dolius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diellza, Deliza, Delisa, Dallis, Delicia, Dalis, Dulcy, Dulce
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Dexa, Dez
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Deliz's në Facebook. Pozicioni #132799
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga DelizPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deliz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deliz? Voto për emrin tënd