Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deliza

Është emri yt Deliza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dallas, Dilkush, Daedalus, Duilius, Dillus, Dalys, Dillis, Dolius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diellza, Deliz, Delisa, Dallis, Delicia, Dalis, Dulcy, Dulce
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 275 Deliza's në Facebook. Pozicioni #87132
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga DelizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deliza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deliza? Voto për emrin tënd