Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yme

Është emri yt Yme? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ime
Djem me tinguj të ngjashëm:Yno, Yonah, Yanny, Yohann, Yoman, Yama, Yuma, Yann
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoana, Yun, Yana, Yuna, Yon, Yan, Yumna, Yoni
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180 Yme's në Facebook. Pozicioni #117101
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YmePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yme? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yme? Voto për emrin tënd