Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yasmin

Është emri yt Yasmin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Gelsomino, Jasmijn, Jasmin, Jasmina, Jasmine, Jasminka, Jessamine, Yas, Yasemin, Yasmieneke, Yasmijn, Yasmina, Yasmine
Djem me tinguj të ngjashëm:Yasin, Yochanan, Yaseen, Yassin, Ysgawyn, Yasen, Yesani, Yachin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yesenia, Yasmina, Yessenia, Yazmin, Yasemin, Yasmia, Yasma, Yasmeen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 426 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 332 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 331 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 332 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 398 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 398 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70715 Yasmin's në Facebook. Pozicioni #1242
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat popullore maroken - Top 100 portugalisht emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga YasminPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yasmin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yasmin? Voto për emrin tënd