Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yassin

Është emri yt Yassin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yasin, Yochanan, Yaseen, Ysgawyn, Yasen, Yesani, Yachin, Yakecan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yasmin, Yesenia, Yasmina, Yessenia, Yazmin, Yasemin, Yasmia, Yasma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6250 Yassin's në Facebook. Pozicioni #8564
Kategoritë:Emrat popullore maroken - Popullore italian emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga YassinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yassin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yassin? Voto për emrin tënd