Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ysgawyn

Është emri yt Ysgawyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yasin, Yochanan, Yaseen, Yassin, Yasen, Yesani, Yachin, Yakecan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yasmin, Yesenia, Yasmina, Yessenia, Yazmin, Yasemin, Yasmia, Yasma
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga YsgawynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ysgawyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ysgawyn? Voto për emrin tënd