Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yasin

Është emri yt Yasin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yochanan, Yaseen, Yassin, Ysgawyn, Yasen, Yesani, Yachin, Yakecan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yasmin, Yesenia, Yasmina, Yessenia, Yazmin, Yasemin, Yasmia, Yasma
Vlerësimi:
5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15200 Yasin's në Facebook. Pozicioni #4229
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga Yasin


Yasin ( 7 vjeç) 2017-10-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yasin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yasin? Voto për emrin tënd