Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jasmin

Është emri yt Jasmin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yasmin
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 234 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 181 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 180 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 177 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 224 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 225 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 108990 Jasmin's në Facebook. Pozicioni #885
Kategoritë: - Emrat Frëngjisht - Top 100 fund emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga JasminPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jasmin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jasmin? Voto për emrin tënd