Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arzu

Është emri yt Arzu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aris, Aries, Arrigo, Arik, Aros, Aurik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Arisa, Argi, Arza, Arushi, Aarushi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 51 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6385 Arzu's në Facebook. Pozicioni #8420
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ArzuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arzu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arzu? Voto për emrin tënd