Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maksim

Është emri yt Maksim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximilianus
Variante:Maks
Djem me tinguj të ngjashëm:Mason, Massimo, Maximino, Maximo, Makena, Mazin, Mungan, Macon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Migena, Meghan, Megan, Meagan, Massima, Messina, Majken, Meegan
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4090 Maksim's në Facebook. Pozicioni #11946
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga MaksimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maksim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maksim? Voto për emrin tënd