Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Massimo

Është emri yt Massimo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximiliaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Mason, Maximino, Maximo, Maksim, Makena, Mazin, Mungan, Macon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Migena, Meghan, Megan, Meagan, Massima, Messina, Majken, Meegan
Vlerësimi:
5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14080 Massimo's në Facebook. Pozicioni #4490
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga MassimoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Massimo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Massimo? Voto për emrin tënd