Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Meghan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Meghan.
Është emri yt Meghan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:zbukurim
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Megan
Djem me tinguj të ngjashëm:Mason, Massimo, Maximino, Maximo, Maksim, Makena, Mazin, Mungan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Migena, Megan, Meagan, Massima, Messina, Majken, Meegan, Maxima
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 176145 Meghan's në Facebook. Pozicioni #571
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 6 shkronja - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MeghanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meghan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meghan? Voto për emrin tënd