Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mungan

Është emri yt Mungan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mungo
Djem me tinguj të ngjashëm:Mason, Massimo, Maximino, Maximo, Maksim, Makena, Mazin, Macon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Migena, Meghan, Megan, Meagan, Massima, Messina, Majken, Meegan
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Mungan's në Facebook. Pozicioni #743443
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga MunganPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mungan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mungan? Voto për emrin tënd