Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almina

Është emri yt Almina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Almira
Facebook:

+/- 885 Almina's në Facebook. Pozicioni #37400
Kategoritë: - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga AlminaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almina? Voto për emrin tënd