Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hanife

Është emri yt Hanife? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hen Wyneb, Hanefi, Honovi, Hanif, Hunapo, Hiamovi, Haneef, Humph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hạnh Vi, Haneefa, Hanifa, Hanifah, Haniefa, Himpe, Hoàn Vi, Huyền Vi
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Omer
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 835 Hanife's në Facebook. Pozicioni #38986
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga HanifePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hanife? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hanife? Voto për emrin tënd