Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hanifa

Është emri yt Hanifa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hanif
Djem me tinguj të ngjashëm:Hen Wyneb, Hanefi, Honovi, Hanif, Hunapo, Hiamovi, Haneef, Humph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanife, Hạnh Vi, Haneefa, Hanifah, Haniefa, Himpe, Hoàn Vi, Huyền Vi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2365 Hanifa's në Facebook. Pozicioni #18158
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga HanifaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hanifa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hanifa? Voto për emrin tënd