Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harmen

Është emri yt Harmen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Herman
Djem me tinguj të ngjashëm:Herman, Hermann, Heron, Harman, Harmon, Harun, Heriman, Hernan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harimanna, Herminia, Hermoine, Hermione, Hermina, Hiraani, Harum, Harmonie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Hari
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 715 Harmen's në Facebook. Pozicioni #43699
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga HarmenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harmen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harmen? Voto për emrin tënd